Instafeed

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

© 2018 by Electric Bikers CZ

Sep 7, 2018

Modely 2019

6 comments

co se kde objevilo nového pro příští rok

Sep 7, 2018Edited: Sep 27, 2018

Giant se do toho pěkně obul . .novinky pro rok 2019 vypadají velmi dobře... co myslíte? TRANCE SX E+ 0 PRO s motorem Yamaha . . a 500Wh battery pack . .zní lákavě...

 

 

Sep 28, 2018

A další novinky 2019 od Haibike.

Ty se s tím taky moc nes.. :-) Zcela nová modelová řada Flyon - Nový motor 120Nm s točivým momentem, nová integrovaná baterka 630 Wh + rychlo dobíjení. Obří barevný display, přídavné světlo a zadní integrované.

 

 

No není to úplně můj šálek čaje. Připadá mi to jak chopper s baterkou, ale proti gustu žádnej... Uvidíme jak bude vypadat na živo. Parametry jsou více než slibné.

 

Oct 10, 2018

Novinky od Spešlu se už začínají objevovat na obchodech :-) V reálu kolo vypadá super - redesign alá nový Stumpjumper je fakt povedený. Specialized pro letošek zase o něco potunil motor Brose, který je zase o fous lehčí a menší. Podle zákulisních informací jede jako ďas..A Vrcholné modely Expert a S-works mají baterie 700Wh. To je myslím největší kapacita co se dá pořídit u zavedených výrobců. Doufám, že budu mít příležitost si vyzkoušet nový model a porovnat 2018 a 2019. Suma sumárum, zní to dobře...a když jsem viděl první fotky toho S-works...hmm ...no posuďte sami.. :-)

 

 

 

Oct 31, 2018

Dovolím si přidat momentku elektrokol Hercules z předváděčky v rakouském Welsu

 

 

Oct 31, 2018

Nádherný...

Nov 6, 2018

Další zavedenou značkou, která promlouvá do světa ebajků je Trek. Trochu se poučili z chyb minulosti a tak jako ostatní výrobci zapustili baterku kompletně do rámu. Jestli jste viděli starší modely s tím "hrbem" tak to už je definitivně pryč. Hurá :-)

Nyní je baterie zakomponovaná do jakési "přihrádky" A to není samozřejmě vše co prošlo modernizací. Máme tu také poprvé karbonový rám ( Powerfly LT 9.9 Carbon ) :-) konečně. Geometrie rámu zůstala bezezměn. Ale rámy prošli odtučňovací kůrou.

 

Baterie je klasická Bosch Powertube 500 Wh

a o pohon se stará motor Bosch Performance Line CX. Osazení samozřejmě záleží na variantě, kterou pořídíte. Nejdražší Powerfly LT 9.9 v karbonu má řazení Sram Eagle, brzdy Shimano XT, vidlici FOX 36 a zadní tlumič také od FOXU - RE: aktiv. Nezbývá, než se těšit až bude spatřen někde na trailu :-)